FAQ > Doručení

Jaká je dodací lhůta?

Na Shirttuning se objednávky standardně doručují do pěti (5) pracovních dní, přičemž 48 hodin trvá samotná výroba produktu. Produkt se začne vyrábět až po úhradě Vaší objednávky. Poté je objednávka předána InTime nebo do Zásilkovny, anebo kurýrovi České pošty. Zásilka bude následně doručena v rozmezí 1–3 pracovních dní.

Kolik stojí poštovné?

Při dodání Vaší objednávky v rámci České republiky je účtováno poštovné ve výši 70 Kč. Na velikosti a hmotnosti objednávky nezáleží, cena zůstává stejná.

Jak mohu sledovat stav mojí objednávky?

Stav Vaší objednávky si můžete kdykoliv ověřit ve Vašem kontě, pod položkou „moje objednávky“. O vyhotovení a doručení objednávky Vám zašleme automatický email, ve kterém najdete číslo Vaší objednávky. Dále Vám zašleme odkaz na možnost sledování Vaší zásilky a také kontakt na přepravní společnost. V den doručení zásilky společnost InTime, Zásilkovna i Česká pošta pošle SMS na Váš mobilní telefon.

Je možné expres dodání zboží?

V současnosti tuto službu nenabízíme

Je možné dodat zásilku v přesně stanovený termín?

Ano, zásilku je možné dodat i ve stanovený termín. Minimální délka dodání zásilky je však 5 pracovních dní (od objednání až po úhradu Vaší objednávky).
Pozdržení dodání – po dohodě s Vámi umíme také zásilku pozdržet a následně 5 dní před stanoveným termínem zařadíme objednávku do výroby, aby byla dodána ve Vámi požadovaný termín

Doručujte objednávky i do jiných zemí?

Momentálně nabízíme doručení v rámci České a Slovenské republiky.

Můžu si zboží objednat v kamenném obchodě?

V případě potřeby vyzvednutí objednávky osobně, jsme zařadili do nabídky Zásilkovnu. Vaši objednávku si můžete nechat doručit do výdejního místa a potom si ji dle potřeby vyzvednout do 7 dní. Bohužel, v kamenném obchodě zboží objednat nelze. Objednávky přijímáme pouze on-line. Jsme online obchod.

Jaká přepravní společnosti doručí mou zásilku?

Vaši zásilku doručí kurýrní společnost InTime, Zásilkovna nebo Česká pošta.


Výhody In Time
SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY – Svou zásilku můžete sledovat online.
EMAIL A SMS NOTIFIKACE – Prostřednictvím emailu Vás společnost InTime bude informovat o stave Vaši zásilky, v den doručení dostanete SMS správu s informaci o čase doručení s telefonním číslem na kurýra.
RYCHLOST – velmi rychlá metoda doručení v České Republice, většinou do druhého dne od expedice.
PLATBA KARTOU NA DOBÍRKU - Úhradu za Vaši objednávku vykonáte přímo při převzatí balíčku od kurýra. Platba může být vykonána v hotovosti, stejně jako kreditní nebo debetní kartou.


Výhody Zásielkovny
VELKÝ VÝBĚR VÝDEJNÍCH MÍST – 1 569 v České Republice
SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY – Vždy víte, kde váš balíček je. Na možnost vyzvednutí vás Zásilkovna upozorní bezplatnou SMS.
VYZVEDNUTÍ ZÁSILKY - Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS? Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.
PRODLOUŽENÁ LHŮTA NA VYZVEDNUTÍ – stačí jedna SMS a lhůta bude prodloužena až o 21 dní.
PLATBA KARTOU NA DOBÍRKU - Úhradu za Vaši objednávku vykonáte přímo při převzetí balíčku na výdejním místě. Platba může být vykonána v hotovosti, stejně jako kreditní nebo debetní kartou.

Výhody České pošty
SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY - možnost sledování zásilky online
EMAIL A SMS NOTIFIKACE – Prostřednictvím emailu Vás Česká pošta bude informovat o stave Vaši zásilky, v den doručení dostanete SMS správu s informaci o čase doručení s telefonním číslem na kurýra.
VÝBĚR VÝDEJNÍCH MÍST - díky všem pobočkám České pošty je možné nechat vaší zásilku, po dolumě s kurýrem, na některé poště blízko vašeho bydliště.