FAQ > Doručení

Jaká je dodací lhůta?

V Shirttuning se obvykle objednávky dodávají do pěti (5) pracovních dní. 48 hodin trvá samotná výroba produktu. Produkt se začne vyrábět až po potvrzení a úhradě Vaší objednávky. Následně je hotový produkt předán kurýrní společnosti, IN TIME, která zboží doručí v časovém horizontu 1–3 pracovních dní.

Kolik stojí poštovné?

Při dodání Vaší objednávky v rámci České republiky je účtováno poštovné ve výši 90 Kč. Na velikosti a hmotnosti objednávky nezáleží, cena zůstává stejná.

Jak mohu sledovat stav mojí objednávky?

Stav Vaší objednávky si můžete kdykoliv ověřit ve Vašem kontě, pod položkou „moje objednávky“. O vyhotovení a doručení objednávky Vám zašleme automatický email, ve kterém najdete číslo Vaší objednávky. Dále Vám zašleme odkaz na možnost sledování Vaší zásilky a také kontakt na přepravní společnost. V den doručení zásilky Vám kurýr, společnost IN TIME pošle SMS na Váš mobilní telefon.

Je možné expres dodání zboží?

V současnosti tuto službu nenabízíme

Je možné dodat zásilku v přesně stanovený termín?

Ano, zásilku je možné dodat i ve stanovený termín. Minimální délka dodání zásilky je však 5 pracovních dní (od objednání až po úhradu Vaší objednávky).
1. Express zásilka – pokud potřebujete Vaši zásilku doručit dříve, prosím, kontaktujte nás na info@shirttuning.cz.
2. Pozdržení dodání – po dohodě s Vámi umíme také zásilku pozdržet a následně 5 dní před stanoveným termínem zařadíme objednávku do výroby, aby byla dodána ve Vámi požadovaný termín

Doručujte objednávky i do jiných zemí?

Momentálně nabízíme doručení v rámci České a Slovenské republiky.

Můžu si zboží objednat v kamenném obchodě?

Bohužel, v kamenném obchodě zboží objednat nelze. Objednávky přijímáme pouze on-line.

Jaká přepravní společnosti doručí mou zásilku?

Vaši zásilku doručí kurýrní společnost IN TIME.