close
Doručení do 5-7 dnů Množstevní slevy do výše 50% Garantovaná kvalita Doprava zdarma od 2000 Kč
WhatsApp CHAT: 00420 608 621 954

Oblečení pro miminka s vlastním potiskem

Vytvořte si originální trička a body pro miminka s potiskem podle svých představ

Hledáte originální body pro vaše miminko? Popusťte uzdu své fantazii a navrhněte si vlastní oblečení pro batolata! Neomezujete se nabídkou v obchodech, v Shirt tuning si můžete navrhnout dětské body s potiskem přesně podle svých představ. Dětské body s vlastním potiskem, trička i další oblečení pro batolata u nás najdete pouze od prověřených značek, můžete se tak spolehnout na prémiovou kvalitu materiálu i precizní provedení tisku. Vyberte si v naší nabídce své originální dětské oblečení jako dětské body s potiskem podle svých představ a nechte své miminko na první pohled vyniknout.

Čekáte, až vaše maličké přijde na svět nebo už doma jedno miminko máte a chcete mu vytvořit originální body z bio bavlny nebo dětské tričko? V naší nabídce si určitě vyberete! V našem kreátoru si můžete navrhnout pro vaše maličké třeba narozeninová trička - nahrajte fotku svého potomka, datum narození nebo si vyberte některý z našich narozeninových motivů. Udělat si u nás můžete také třeba dětské body s potiskem jména vašeho maličkého. Láká vás možnost udělat si stejná vlastní trička pro vás i vaše miminko? Není nic jednoduššího, než si navrhnout dámské triko s potiskem a dlouhým rukávem pro sebe a dětské body s potiskem pro vaše maličké. Chystáte se se svým miminkem na hory nebo na nějakou sportovní událost? Udělejte si společné tričko a body pro miminka s potiskem. Inspirujte se naší nabídkou sportovních motivů. A pokud berete své děti i na firemní akce, můžete si udělat firemní trička pro sebe i body pro miminka s potiskem vaší firmy či našimi firemními motivy. A pokud miminko teprve čekáte, vytvořte si pro sebe vlastní dámské triko s potiskem a dlouhým rukávem s našimi motivy pro maminky. Na své nové oblečení pro batolata můžete umístit i další dětské motivy. Nebo si udělejte oblečení s potiskem pro celou rodinu se zábavnými rodinnými motivy. To se vám navíc může velice vyplatit, pokud u nás objednáte více kousků oblečení s potiskem, můžete čerpat výhodnou nabídku množstevních slev. Oblečení s potiskem vás tak může vyjít až na polovinu původní ceny.

Líbí se vám možnost vytvořit si vlastní dětské body s potiskem a oblečení pro batolata? V naší nabídce si určitě vyberete. Nabízíme dětské oblečení s potiskem všech velikostí - vyberete si u nás body pro miminka s potiskem, pro děti do 6 měsíců, oblečení pro batolata až do věku 18 a 24 měsíců i pro děti do tří let. Díky našim množstevním slevám navíc můžete získat trička pro batolata levně. Vyzkoušejte náš kreátor a zkuste si v několika jednoduchých krocích vytvořit oblečení pro batolata s vlastním potiskem. Dětské body s potiskem je také skvělým dárkem k narozeninám, k Vánocům i dalším příležitostem.