FAQ > Platba

Jakým způsobem můžu za objednávku zaplatit?

Na Shirttuning je možné uhradit objednávku následujícím způsoby:

1. Převodem na účet – při platbě převodem na náš účet je důležité, aby byly správně vyplněny bankovní údaje, cena objednávky a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky. Prosíme, překontrolujte si, zda máte všechny údaje správně vyplněné, abychom předešli případným komplikacím.

Při tomto způsobu platby je objednávka zařazená do výroby až po připsání Vámi zaplacené částky na náš bankovní účet, což může trvat až dva pracovní dny. Pokud potřebujete, aby byla Vaše objednávka zařazena do výroby rychleji, prosím, pošlete nám „potvrzení o úhradě“ na email: info@shirttuning.cz

2. Platby na dobírku – při platbě na dobírku uhradíte Vaši objednávku až při převzetí zboží. Všechny platební způsoby jsou momentálně na Shirttuning bez poplatku.

Co mám dělat, pokud mám problém se zaplacením?

Pokud při platbě dojde k neočekávané události anebo nevíte, zda úhrada proběhla úspěšně, neváhejte nás kontaktovat na email: info@shirttuning.cz anebo telefonicky na tel. čísle 228 880 582

Je možné za objednávku zaplatiť aj dodatočne na faktúru?

Bohužiaľ, túto možnosť momentálne neponúkame. Objednávku treba uhradiť prostredníctvom platobných metód, ktoré ponúkame.