Maturitní trička
již od 199 Kč

Vytvořte si maturitní trička dle Vaší chuti. Kreativitě se meze nekladou!

Maturitní Motivy
DO KOLEKCE
Jak vytvořit maturitní tričko? V tomto videu sa dozvíte, jak pomocí Shirttuning kreátoru vytvoříte perfektní tričko za pár minut. Online!
Naši zákazníci
Maturitní trička pánská

Maturitní trička

Co by to bylo za oslavu maturity bez maturitního trička! Užijte si poslední rok střední školy a navrhněte pro svou třídu maturitní trička! Vytvořte si jedinečnou vzpomínku na svou maturitu.

Maturitní trička pro vaši třídu

Maturitní trička jsou originální doplněk, kterým se vaše třída odliší od ostatních. Maturitní trička můžete nosit v průběhu celého maturitního roku, jsou také skvělým party doplňkem na maturitní večírek nebo originální součástí outfitu na vaše třídní srazy. Maturitní tričko je navíc krásný upomínkový předmět, který ve vás po celý život vyvolá šťastné vzpomínky na vaše maturitní léta

Maturitní trička přesně podle vašich představ

V našem kreatoru si snadno vytvoříte maturitní trička pro celou vaši třídu. Samozřejmě můžete kombinovat pánská maturitní trička i dámská maturitní trička různých střihů, aby byla celá vaše třída s výsledkem spokojená. Garantujeme vám, že u nás si vyberete trička z těch nejkvalitnějších materiálů s vysokým podílem bavlny.

Jakmile si vyberete tričko, můžete na něj umístit vlastní motiv. Na tričko v našem kreatoru snadno umístíte název vaší školy, logo, vlastní obrázek nebo slogan vaší třídy. Fantazii se meze nekladou a naším společným zájmem je, aby vaše maturitní tričko byla něčím, co budete nosit doopravdy rádi.

Pokud vlastní motiv nemáte, jistě si vyberete z naší nabídky maturitních motivů, kterou neustále doplňujeme dalšími originálními a zábavnými návrhy.

Navrhněte si tričko - levně

Maturitní trička pro vaši třídu si můžete vytvořit opravdu levně. Nabízíme výrazné množstevní slevy, jednotlivá trička tak můžete vytvořit s až 50% slevou. Maturitní trička vás tak vyjdou doslova za pár korun.

Jak probíhá výroba triček

Maturitní tričko si vytvoříte v našem kreatoru. Stačí si vybrat triko, nahrát motiv nebo si vybrat potisky na trička a zadat počet kusů. Celý proces vám zabere doslova pár minut. Výroba trika s potiskem standardně trvá dva pracovní dny, včetně přepravy jej tedy budete mít u sebe do týdne.

Další maturitní předměty s vlastním potiskem

Kromě maturitních triček si můžete jako vzpomínku na svá středoškolská léta potisknout spoustu dalších předmětů.

Maturitní mikiny s potiskem

Dalším populárním maturitním předmětem jsou hoodie mikiny. Výroba mikin s potiskem probíhá stejně jako výroba triček v našem kreatoru. Stačí si vybrat stříh, zvolit si potisky na mikiny nebo nahrát vlastní a maturitní hoodie mikiny máte hotové.

Maturitní hrnky s potiskem

Připravte se na svaťák. Každý ví, že poslední týden před maturitou znamená spoustu učení a velkou spotřebu kávy. Vytvořte si vlastní hrnek s maturitním potiskem, který vám při každém doušku připomene, že vaši spolužáci dělají přesně to samé. Maturitní hrnek navíc bude skvělou vzpomínkou, až se vaši spolužáci rozutečou na vysoké školy a do svých prvních zaměstnání.

Další maturitní předměty

Nenechte se omezovat nabídkou. V našem kreatoru můžete umístit váš maturitní potisk prakticky na cokoli. Stačí si vybrat.